Podaruj sobie odrobinę relaksu.

Masaż to cudowna uczta dla ciała i duszy!

Salon itu thai spa

Tradycyjny masaż Tajski

to wyjątkowe miejsce w samym centrum Warszawy gdzie można odnaleźć harmonię i relaks. Głębokie odprężenie, relaksujący dotyk, cudowne doznania zapachowe, czas tylko dla Ciebie i sposób na zwolnienie tempa.

Co oferujemy

Oferujemy Państwu Tradycyjny Masaż Tajski i szeroką gamę Masaży Balijskich. W naszym Salonie wszystkie masaże i zabiegi na ciało wykonują dyplomowane masażystki, które pochodzą z egzotycznej Wyspy Bali, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności.

Eleganckie i egzotyczne wnętrze lokalu zapewni niepowtarzalną atmosferę dla osób pragnących zrelaksować się i uciec od codzienności, a różnorodność masaży sprawi, że nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie coś dla siebie.

Panie zapewne zainteresuje relaksacyjny masaż olejkami lub mocny masaż wyszczuplający, a osoby prowadzące aktywny tryb życia chętnie zregenerują się przy klasycznym masażu tajskim lub mocnym Lomi Lomi .

Harmonia i Relaks
Redukcja stresu
Likwidacja napięć i bólu
Przypływ sił witalnych

Naszą specjalnością jest
masaż na 4 ręce

Wykonywany jednocześnie przez dwie masażystki TAMI i AYU, łączy zalety masażu relaksacyjnego i rytuału Spa na Ciało.

Ten luksusowy i ekskluzywny masaż orientalny zapewnia głębokie odprężenie i poczucie pełnej regeneracji.

Opinie naszych klientów

Ponad 2 000 lat Tradycji

Tradycyjne masaże orientalne to nie tylko pomysł na relaks, lecz także sposób na harmonizowanie energii CHI w ciele człowieka. Tradycja sięga ponad 2000 lat wstecz i ma punkty zbieżne w wielu kulturach Wschodu, w których wierzy się, że w ciele człowieka, kanałami energetycznymi krąży energia, którą odczuwamy przez zadowolenie z życia i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Łagodny i harmonijny przepływ energii to zarazem stan, w którym organizm jest zdrowy. Gdy pojawiają się zastoje, blokady tej energii, mamy do czynienia ze stanem chorobowym.

To, co m.in. różni zwykły masaż relaksacyjny, od masażu orientalnego, to właśnie świadoma praca terapeuty z energią CHI.

Najpełniej przyjmujemy ją poprzez punkty akupresury, które aktywuje np: masaż tajski, masaż balijski, albo refleksologia.

Odpowiedni ucisk punktów akupresurowych na ciele człowieka, przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wpływa na układ hormonalny, koi nerwy, przywraca wewnętrzną równowagę, normuje przemianę materii i stanowi potężny zastrzyk sił witalnych.

Sprawdź naszą ofertę

Odpręż umysł.
Uwolnij się od bólu i napięć.

Masaże całego ciała

Masaż całego ciała polecany jest dla osób zmagających się ze stresem i uczuciem ciągłego zmęczenia, czy prowadzących siedzący tryb życia.

Masaże wybranych części ciała

Obszar masażu zawęża się czasem, do poszczególnych partii ciała. Tajski Masaż Pleców Ramion i Głowy jest to, upraszczając, skrócona wersja klasycznego masażu tajskiego ...

Masaż dla par

To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie ...

Pakiety

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy pakiety, których zakup jest bardzo korzystny w przypadku regularnego korzystaniu z dobrodziejstw masaży orientalnych.

Promocje

Sprawdź nasze najnowsze promocje!

Który dziś wybierzesz?

Jesteśmy otwarci codziennie 7 dni w tygodniu od godziny 11: 00  do 22:00.

Dzięki temu możesz skorzystać z masażu jeszcze przed pracą, gromadząc siły na nadchodzący dzień lub przyjść do nas po ciężkim dniu – w ramach wyciszenia i relaksu.

Długość masażu dostosujemy to Twoich aktualnych możliwości czasowych.

Galeria

Zobacz nas na zdjęciach

X