Podaruj sobie odrobinę relaksu.

Masaż tajski to cudowna uczta dla ciała i duszy!

Salon masażu tajskiego i balijskiego Warszawa Centrum Emilii Plater 10thai spa&bali massage

Itu thai SPA w  Centrum Warszawa   to wyjątkowe miejsce w samym środku miasta, gdzie można odnaleźć harmonię i relaks. Głębokie odprężenie, relaksujący dotyk, cudowne doznania zapachowe, czas tylko dla Ciebie i sposób na zwolnienie tempa. 

Co oferujemy

Oferujemy Państwu Tradycyjny Masaż Tajski i szeroką gamę Masaży Balijskich. W naszym Salonie wszystkie masaże i zabiegi na ciało wykonują dyplomowane masażystki, które pochodzą z egzotycznej Wyspy Bali, oraz z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności.

Eleganckie i egzotyczne wnętrze lokalu zapewni niepowtarzalną atmosferę dla osób pragnących zrelaksować się i uciec od codzienności, a różnorodność masaży sprawi, że nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla Siebie.

Panie zapewne zainteresuje relaksacyjny masaż balijski  lub mocny masaż lomi lomi nui, a osoby prowadzące aktywny tryb życia chętnie zregenerują się przy klasycznym masażu tajskim lub  tajskim masażu królewskim.

Harmonia i Relaks
Redukcja stresu
Likwidacja napięć i bólu
Przypływ sił witalnych

Ponad 2 000 lat Tradycji

Tradycyjny masaż tajski to nie tylko pomysł na relaks, lecz także sposób na harmonizowanie energii CHI w ciele człowieka. Tradycja masażu sięga ponad 2000 lat wstecz i ma punkty zbieżne w wielu kulturach Wschodu, w których wierzy się, że w ciele człowieka, kanałami energetycznymi krąży energia, którą odczuwamy przez zadowolenie z życia i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Łagodny i harmonijny przepływ energii to zarazem stan, w którym organizm jest zdrowy. Gdy pojawiają się zastoje, blokady tej energii, mamy do czynienia ze stanem chorobowym.

To, co m.in. różni zwykły masaż relaksacyjny, od masażu orientalnego, to właśnie świadoma praca terapeuty z energią CHI.

Najpełniej przyjmujemy ją poprzez punkty akupresury, które aktywuje np: masaż tajski, masaż balijski, albo refleksologia.

Odpowiedni ucisk punktów akupresurowych na ciele człowieka, przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wpływa na układ hormonalny, koi nerwy, przywraca wewnętrzną równowagę, normuje przemianę materii i stanowi potężny zastrzyk sił witalnych.

Oferta Salonu Masażu- Sprawdź!

Odpręż umysł.
Uwolnij się od bólu i napięć.

Masaże tajskie i balijskie całego ciała

Masaż całego ciała polecany jest dla osób zmagających się ze stresem i uczuciem ciągłego zmęczenia, czy prowadzących siedzący tryb życia.

Masaże wybranych części ciała

Obszar masażu zawęża się czasem, do poszczególnych partii ciała. Tajski Masaż Pleców Ramion i Głowy jest to, upraszczając, skrócona wersja klasycznego masażu tajskiego ...

Masaż dla pary

Masaż tajski dla dwojga to świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny.
Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie ...

Pakiety masaży

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy pakiety, których zakup jest bardzo korzystny w przypadku regularnego korzystania z dobrodziejstw masaży orientalnych.

Który masaż dziś wybierzesz?

Jesteśmy otwarci codziennie 7 dni w tygodniu od godziny 11:45  do 22:00.

Dzięki temu możesz skorzystać z masażu jeszcze przed pracą, gromadząc siły na nadchodzący dzień lub przyjść do nas po ciężkim dniu – w ramach wyciszenia i relaksu.

Długość masażu dostosujemy to Twoich aktualnych możliwości czasowych.

Galeria

Zobacz nas na zdjęciach

X