Ponad 2000 lat Tradycji

Tradycyjne masaże orientalne to nie tylko pomysł na relaks, lecz także sposób na harmonizowanie energii CHI w ciele. Tradycja sięga ponad 2000 lat wstecz i ma punkty zbieżne w wielu kulturach Wschodu, w których wierzy się, że Wszechświat i organizm człowieka przenika energia, wpływająca na siły życiowe natury i człowieka. W ciele człowieka ta energia krąży kanałami energetycznymi, które nazywa się meridianami. Łagodny i harmonijny przepływ energii to zarazem stan, w którym organizm jest zdrowy. Gdy pojawiają się zastoje, blokady tej energii, mamy do czynienia ze stanem chorobowym.

To, co m.in. różni zwykły masaż relaksacyjny, od masażu orientalnego, to właśnie świadoma praca terapeuty z energią CHI.

Salon itu thai spa

Itu Thai SPA to wyjątkowe miejsce w samym centrum Warszawy gdzie można odnaleźć harmonię i relaks. Głębokie odprężenie, relaksujący dotyk, cudowne doznania zapachowe, czas tylko dla Ciebie i sposób na zwolnienie tempa.

Oferujemy Państwu Tradycyjny Masaż Tajski i szeroką gamę Masaży Balijskich. W naszym Salonie wszystkie masaże i zabiegi na ciało wykonują dyplomowane masażystki, które pochodzą z egzotycznej Wyspy Bali, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od starożytności.

Eleganckie i egzotyczne wnętrze lokalu zapewni niepowtarzalną atmosferę dla osób pragnących zrelaksować się i uciec od codzienności, a różnorodność masaży sprawi, że nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie coś dla siebie.

Panie zapewne zainteresuje relaksacyjny masaż olejkami lub mocny masaż wyszczuplający, a osoby prowadzące aktywny tryb życia chętnie zregenerują się przy klasycznym masażu tajskim lub mocnym Lomi Lomi .

Zarezerwuj wizytę

Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Emilii Plater 10 lok 37 (blisko Hali Koszyki i Hotelu Mariot).

Jesteśmy otwarci codziennie 7 dni w tygodniu od godziny 11:00 do 22:00.
Dzięki temu możesz skorzystać z masażu jeszcze przed pracą, gromadząc siły na nadchodzący dzień lub przyjść do nas po ciężkim dniu – w ramach wyciszenia i relaksu.

Długość masażu dostosujemy to Twoich aktualnych możliwości czasowych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby uzgodnić odpowiedni termin wizyty lub do rezerwacji on-line.

X